Sizler için Hizmetlerimiz

AG DAĞITIM PANOLARI

Dâhili ve harici tipte üretimi bulunan panolarımız, TEDAŞ şartnamelerine uygun olarak, kaynaksız ve civatalı (modüler) olup, TEDAŞ ve TEDAŞ’a bağlı müesseselerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek kalitede gerçekleştirmektedir. AG dağıtım panoları dış ve iç mekân şartları göz önünde bulundurularak IP koruma sınıflarında TSE ve ISO standart belgeli ve tip testli olarak üretilmektedir.

AG SAHA DAĞITIM KUTULARI (BOX)

Cam elyaf takviyeli polyester tipi panolar özellikle otoban aydınlatma, marina, raylı sistem ve TEDAŞ tipi uygulamalar için değişik tip ve ebatlarda fonksiyonel olarak kullanılabilmektedir. Dâhili ve Harici Kullanıma uygun, alevi iletmez ve kendinden sönümlü malzemeden mamul UV Işınlarına Dayanıklıdır.

SAC TRAFO KÖŞKLERİ

Sac Trafo Köşkleri, Beton köşk ve trafo binalarına nazaran demonte yapıda, sökülebilir şekilde imalatları yapıldığından dolayı, taşınabilirlik ve montaj açısından kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Ayrıca trafo binalarına nazaran küçük boyutları, çevreye uyumlu ve estetik dış yapıları, iklim koşullarına dayanıklıkları ve ekonomik olmaları ile de önemli avantajları vardır.

ÖZEL TİP AG VE KOMPANZASYON PANOLARI

Tamamen modüler ve civatalı olarak ilgili proje uygun olacak şekilde imal edilmektedirler. Enerji dağıtımının ihtiyaç olduğu her yerde farklı tip ve ölçülerde özel olarak yapılan panolarımız ile ihtiyaçlara cevap verebilmekteyiz..

Referanslarımız

Çalışmalarımız